Vážení snoubenci,

jistě mnozí z Vás nyní přemýšlíte, jestli využijete služeb svatební agentury, nebo si svatbu zorganizujete sami. Důvody, které hovoří pro agenturu, jsou nejen úspora času a financí, ale hlavně precizní příprava a organizace, jedinečný svatební design, zajímavé nápady, výběr nejlepších dodavatelů.

Nepochybně k nejdůležitějšímu argumentu pro spolupráci s agenturou patří to, že si přípravy a hlavně svatební den skutečně užijete bez stresu a konfliktních situací a uchováte si tak na toto období krásné vzpomínky.

Jsem velice ráda, že jsem si vybrala povolání svatební koordinátorky. Svatební obor prožívá neuvěřitelný rozvoj, každým rokem přicházejí nové trendy ze zahraničí, tak se i my musíme neustále posouvat a zdokonalovat naše služby.

Svatební poradenství je velice náročné a zároveň krásné povolání. Věřím, že když svou práci děláte s láskou a nadšením, vždy se Vám vynaložené úsilí vrátí zpět. Důkazem toho jsou naši spokojení klienti.

Tímto bych chtěla poděkovat všem klientům Báječné svatby, ale také dodavatelům za obrovskou inspiraci, kterou mi dali, za zkušenosti, které mi pomohli získat, za přátelství, která vznikla a za to, že mi umožnili vykonávat toto nádherné povolání.

Přeji vám všem, aby vaše svatba byla báječná, tak jako jsou ty naše.....

Světlana Uldrichová, majitelka agentury Báječná svatba

KREATIVNÍ TÝM BÁJEČNÉ SVATBY SE PŘEDSTAVUJE


svatební koordinátor / svatební koordinátorka

Světlana ULDRICHOVÁ
majitelka agentury Báječná svatba
Svatební agenturu založila na základě dlouholetých zkušeností v oblasti organizování společenských akcí. V roce 2006 úspěšně absolvovala zahraniční školení a získala certifikát pro profesionální svatební koordinátory. Následně začala budovat svatební agenturu Báječná svatba, která dnes patří k předním společnostem ve svatebním oboru. Hodně cestuje a poznává nové kultury, zajímá se o gastronomii, design a módu. Relaxuje při čtení a věnuje se sportu. Nejraději má lyžování, pěší turistiku a inline bruslení.

 

Barbora HUDECOVÁ
svatební koordinátorka
Bára se poprvé pro plánování svateb nadchla v roce 2012 a plánování svateb se věnuje dodnes velmi ráda. Na svatbách nejvíce obdivuje vždy magickou a veselou atmosféru a zajímá se o svatební tradice z různých konců světa. Drží se názoru, že svatební den je výjimečný nejen pro novomanžele, ale i jejich hosty. Je potřebné naslouchat všem přáním a pečlivě svatební den připravit. Volný čas Bára ráda tráví plánováním cest a samotným cestováním, nebo zkrášlováním svého domova. 

 
svatební koordinátor / svatební koordinátorka

Klára MAŠÍNOVÁ 
svatební koordinátorka
Klára se věnuje plánování svateb od roku 2013 a tuto profesi má nesmírně ráda. Vždy se snaží naplno uchopit přání klientů a vyjít jim vstříc. Velice si váží důvěry, kterou vložili do agentury během plánování jednoho z nejkrásnějších dní v jejich životě. Ráda pozoruje nevěstu kráčející uličkou, a ten pocit, kdy může tak být na začátku opravdu něčeho krásného – společného života.
Když Klára není v práci, naplno se věnuje své rodině – manželovi a dvouletému synovi Tadeášovi – se kterou ráda cestuje a po více jak roce žití v zahraničí se usazují opět  v České republice

svatební koordinátor / svatební koordinátorka

Barbora KUČEROVÁ
svatební koordinátorka 
Barbora získala magisterský titulu na pedagogické fakultě a na organizaci svateb se postupně začala orientovat v roce 2012, kdy začala studovat v Anglii na Weddings Planning Academy. Baví jí propojovat jednotlivé složky svatby s celkovým svatebním designem, který vychází z vkusu snoubenců. Ráda vyhledává nové trendy ve svatebním designu, zaměřuje se na detaily a věří, že design spoluutváří svatební atmosféru.

 

NABíZíME VáM


 • 11 let zkušeností
 • více než 250 báječných svateb
 • desítky krásných referencí
 • široký výběr dodavatelů
 • velký výběr lokalit
 • předem stanovený honorář
 • přehledný položkový rozpočet
 • zorganizujeme svatbu na klíč
 • zařídíme administrativu
 • zajistíme oddávajícího
 • hovoříme anglicky
 • navrhneme originální design
 • vlastní webové stránky
 • koordinujeme svatební den
 • moderujeme svatby