Jelikož bylo na svatbu pozváno hodně hostů, museli jsme zvolit prostory s dostatečnou kapacitou. Pro obřad jsme vybrali romantickou Ledeburskou zahradu, kde jsou krásná zákoutí pro dokonalé fotografie, a pro hostinu hotel Praha na Hanspaulce, ke kterému má nevěsta vztah, neboť v blízkosti vyrůstala.

     

Jako akcentní barvu jsme zvolili sytou růžovou, a tu aplikovali na různé detaily: svatební kytici nevěsty, šaty družiček, výzdobu obřadu, hostiny i auta apod. Na svatební kytici byly použity elegantní růže a na ostatní výzdobu hortenzie, pivoňky a nevěstin závoj.

Koordinace svatebního dne byla velice náročná. Na svatbu přišlo 150 hostů, mnoho z nich VIP. Měli jsme jasně dané instrukce ohledně bulváru a ochranka hlídala, aby se na svatbu nepřipletl někdo nezvaný. Nejbližší rodina přijela v koloně luxusních vozů. Obřad proběhl dokonale, oddávající všechny dojal krásným projevem. Po obřadu se jeli novomanželé fotografovat a my jsme se s hosty přesunuli do hotelu, kde pro ně bylo připraveno občerstvení. Za hodinku dorazili Klárka a Tomáš, takže již nic nebránilo tomu, aby začala svatební hostina, na které jsme rozkrájeli první svatební dort. Navečer naše řady rozšířilo dalších 50 hostů, takže se krájel ještě druhý svatební dort, aby nikdo o nic nepřišel.

Svatební program byl skutečně pestrý. Vedle všech tradičních svatebních zvyků, jako je rozbíjení talířů, házení svatební kytice a společného jedení polévky, na svatbě vystoupil známý kouzelník Magic Max, barman předvedl skvělou barmanskou show a umíchal desítky koktejlů. Trenér ženicha Tomáše připravil dojemné video s důležitými okamžiky z jeho kariéry, a nakonec jsme si užili skutečně ohromující ohňostroj, který dokreslil jedinečnost celé svatby.

Děkujeme Klárce a Tomášovi za krásnou spolupráci a přejeme jim vše nejlepší do společného života.


Příběhy z našich svateb

Zlatí kolibříci

Zlatí kolibříci


Bára a Aleš

Pražská Provence

Pražská Provence


Andrea a Tom

Máj, lásky čas

Máj, lásky čas


Helenka a Paul

Zámecká romantika

Zámecká romantika


Alenka a Marek

Městská elegance

Městská elegance


Janička a Jiřík

Vůně dálek

Vůně dálek


Lenka a Petr

Prvorepubliková klasika

Prvorepubliková klasika


Alžbětka a Justin

Růžová romantika

Růžová romantika


Klárka a Tomáš

Klasická elegance

Klasická elegance


Ivona a Andrej

Podzimní romance

Podzimní romance


Míša a Honza

Svatba pejskařů

Svatba pejskařů


Markétka a Ondra

Červená jako láska

Červená jako láska


Míša a Marek

Karibik na Hluboké

Karibik na Hluboké


Anastasie a Tibor

Zimní království

Zimní království


Lojzík a Zdeněk