Po dlouhém hledání padla volba na hotel Kempinski. Volba ideálního místa nebyla jednoduchá, neboť počet hostů byl kolem 110 a najít pro tolik lidí místo v Praze, kde lze uspořádat obřad a hostinu se záložní variantou pro špatné počasí, je docela tvrdý oříšek. Ale nakonec se to zdařilo, i když daná kapacita byla na hranici. To jsme ovšem ještě netušily, že hostů bude mnohem, mnohem víc. Jejich počet nezadržitelně stoupal, což zcela měnilo celou koncepci hostiny a nakonec se zastavil na 180. V ten moment bylo jasné, že musíme zvolit velkokapacitní stan, který se ovšem díky vzrostlým stromům nevešel do zahrady. Po několika schůzkách a bezpočtu kombinací jsme nakonec dospěly ke zdárnému řešení.

Design svatby byl pojat ve velkém stylu. Barevné ladění bylo v bílo červené kombinaci. Hosty jsme usadily ke kulatým stolům a židlím s bílými potahy a červenou šerpou. Prostředek stolu zdobila nádherná květinová vazba opět v bílo červených odstínech.

Výzdoba svatebního obřadu byla velkolepá. Nevěsta procházela uličkou s červeným kobercem, který lemovaly skleněné dózy se svíčkami, centrální dekoraci nádherně doplnila zeď s romantickou freskou. Specialitou na této svatbě byl „candy bar“, což je koutek s různými sladkostmi, který ocenily především děti. A také „jmenovkový stůl“, na kterém byly vyskládány jmenovky hostů podle abecedy, a uprostřed mu vévodil ozdobený strom.

Koordinace svatebního dne probíhala hladce, jen jsme měly trochu problém udržet malé děti od candy baru, než hostina vůbec začala. Nepodávalo se klasické menu, ale vzhledem k počtu hostů byl zvolen styl buffet, kde se podávaly neuvěřitelné lahůdky od pečeného selete až po sushi.

Po obřadu se Míša s Markem na chvíli odpojili a užívali si focení a jízdu elegantním veteránem.

Program byl také bohatý. Nejprve rozproudili zábavu jihoameričtí hudebníci a pak pokračoval DJ Olda, který hosty vyburcoval k neuvěřitelným tanečním výkonům. Barman Honza předvedl skvělou show a celý večer zásoboval hosty koktejly.

Byla to nádherná svatba a všichni se skvěle bavili. Ve tři ráno jsme ještě pomáhaly posledním hostům do taxi a mohly si oddychnout, že vše proběhlo skvěle.

Děkujeme Míše, Markovi a paní Míle za skvělou spolupráci a krásné zážitky.


Příběhy z našich svateb

Zlatí kolibříci

Zlatí kolibříci


Bára a Aleš

Pražská Provence

Pražská Provence


Andrea a Tom

Máj, lásky čas

Máj, lásky čas


Helenka a Paul

Zámecká romantika

Zámecká romantika


Alenka a Marek

Městská elegance

Městská elegance


Janička a Jiřík

Vůně dálek

Vůně dálek


Lenka a Petr

Prvorepubliková klasika

Prvorepubliková klasika


Alžbětka a Justin

Růžová romantika

Růžová romantika


Klárka a Tomáš

Klasická elegance

Klasická elegance


Ivona a Andrej

Podzimní romance

Podzimní romance


Míša a Honza

Svatba pejskařů

Svatba pejskařů


Markétka a Ondra

Červená jako láska

Červená jako láska


Míša a Marek

Karibik na Hluboké

Karibik na Hluboké


Anastasie a Tibor

Zimní království

Zimní království


Lojzík a Zdeněk