Vzhledem k tomu, že se svatba konala v prosinci, bylo hlavní téma více než jasné – zimní království se vším, co k němu patří. Jako hlavní barvy jsme zvolily bílou a stříbrnou s fialovými a modrými akcenty, protože krásně navodily zimní atmosféru bez toho, aby výsledek působil studeně a neútulně.


Oba snoubenci byli hodně pracovně vytížení, a tak jsme měly ve výběru dekorací poměrně volnou ruku. To je vždycky velká výzva, natož u svatby, kde bylo od začátku jasné, že je na výzdobu kladený velký důraz a všechno musí být stylové a perfektní. V duchu zimního ladění jsme se rozhodly pro motiv sněhové vločky, do dekorací jsme nechaly zapracovat také provazce diamantů a ojíněné větvičky.


Svatební obřad se konal na Staroměstské radnici, kam Alois i Zdeněk dorazili každý svou bílou limuzínou. Samozřejmě za velké pozornosti přítomných turistů! Obřadní místnost na radnici jsme zdobit nemohly, a tak jsme si daly záležet alespoň na květinách pro svatebčany – samozřejmě opět v zimním ladění.

     


MZatímco se novomanželé fotili, my jsme pomáhaly floristům doladit květinovou výzdobu v Tereziánském sále Břevnovského kláštera, kde se konala hostina. Speciálně pro tuto svatbu jsme také navrhly a vyrobily čísla na stoly ladící se jmenovkami. Jako dáreček čekalo každého hosta balení koupelové soli s andílkem, navozujícím předvánoční atmosféru.

   
     


A pak už následovala svatební hostina včetně tradičního rozbití talíře a společné knedlíčkové polévky pro novomanžele. Jako dezert se podával svatební dort, který zdobily sněhové vločky a párek marcipánových tučňáků ve fraku.


Na večerní párty jsme se potom přesunuli do krásného klenutého sklepení, kde hosty jako překvapení čekala barmanská show a taneční vystoupení. I tanečnice se sladila s výzdobou a přinesla si fialové šaty!


Děkujeme oběma ženichům za milou spolupráci a přejeme hodně štěstí a spokojenosti do budoucna!


Příběhy z našich svateb

Zlatí kolibříci

Zlatí kolibříci


Bára a Aleš

Pražská Provence

Pražská Provence


Andrea a Tom

Máj, lásky čas

Máj, lásky čas


Helenka a Paul

Zámecká romantika

Zámecká romantika


Alenka a Marek

Městská elegance

Městská elegance


Janička a Jiřík

Vůně dálek

Vůně dálek


Lenka a Petr

Prvorepubliková klasika

Prvorepubliková klasika


Alžbětka a Justin

Růžová romantika

Růžová romantika


Klárka a Tomáš

Klasická elegance

Klasická elegance


Ivona a Andrej

Podzimní romance

Podzimní romance


Míša a Honza

Svatba pejskařů

Svatba pejskařů


Markétka a Ondra

Červená jako láska

Červená jako láska


Míša a Marek

Karibik na Hluboké

Karibik na Hluboké


Anastasie a Tibor

Zimní království

Zimní království


Lojzík a Zdeněk