Nevěsta měla nádherné šaty od firmy Pronovias. Korzet by zdoben pravými peříčky, dolní část šatů tvořila bohatá sukně s vlečkou. K šatům jsme nechaly na míru vyrobit šperk do vlasů, který kopíroval zdobení na šatech. Samozřejmě nesměly chybět luxusní botky. Na svatební kytici byl vytvořen stejný šperk, jako na šatech.

Hostů bylo pozváno 140. Hotel nedisponuje tak velkými prostory, proto bylo potřeba postavit obrovský stan 35 x 10 m, a vytvořit tak vlastně úplně nový prostor na terase. Stan jsme vybavily baldachýny, podlahou, kompletním osvětlením a nábytkem.

Svatební obřad, který se konal před oranžerií zámku Hluboká, byl i přes úmorné vedro (téměř 40°C), neuvěřitelně romantický. Nevěsta i její dědeček, který ji přivedl, byli velmi dojatí a slzičku občas uronil i nejeden svatebčan.

Po obřadu jsme se přesunuli na nádvoří hotelu štekl, kde bylo připraveno pro hosty občerstvení. Ve stejný čas měla nejbližší rodina připraven slavnostní oběd v regentském salonku. Po skončení oběda se novomanželé fotili, a následně jsme společně vypouštěli balónková přání.

Ve večerních hodinách jsme se přesunuli do nádherně vyzdobeného stanu, kde byl připraven pro hosty bohatý raut a pestrá zábava.
Samozřejmě nesměly chybět tradice: první tanec, rozbíjení talíře, krájení dortu, házení kyticí. K tanci nám hrála skvělá kapela a DJ. Ve večerních hodinách si hosté připravili spoustu překvapení, promítání fotek z dětství, barmanskou show… Za zmínku stojí překvapení kameramana Leoše, který novomanželům poprvé pustil předsvatební klip, který natáčeli v hokejovém stylu a jenž je součástí jejich svatebního klipu.

Samostatnou kapitolou byl svatební design. Návrhu svatebního konceptu jsme věnovaly mimořádnou pozornost. Barvám vévodila kombinace mentolové a zlaté, ústředním motivem byl romantický ptáček kolibřík. Rozsah výzdoby byl obrovský. Nejenže se zdobilo několik míst, ale zároveň se musel nechat dovézt veškerý nábytek do stanu. Nakonec floristé sehnali i stylové zlaté klubové talíře. Grafička navrhla nádherná oznámení s kolibříky, ve stejném duchu byl navržen i program, jmenovky a speciální roll up s programem svatby. Nesměly chybět ani designové dárky pro hosty, ručně vyráběné čokoládové pralinky v zdobných krabičkách, speciálně navržených pro tuto příležitost.

Naprostým vrcholem byl svatební dort, opět individuálně navržený v designu svatby, a sweet bar v barvách svatby a s motivem kolibříka.

Koordinace svatebního dne byla velice náročná, jednak kvůli velkému množství dodavatelů, logistickému zajištění a počtu hostů, ale hlavně kvůli již zmiňovanému horku, které bylo chvílemi na hranici snesitelnosti, a dodavatelé si sáhli na dno svých sil. Všichni jsou však opravdoví profesionálové, takže odvedli skvělou práci. Díky nim a hlavně díky úžasným klientům a jejich hostům, kteří se skvěle bavili, se nám podařilo zorganizovat svatbu snů.

Děkujeme Barušce a Aleškovi za krásnou spolupráci a přejeme jim vše nejlepší do společného života.


Příběhy z našich svateb

Zlatí kolibříci

Zlatí kolibříci


Bára a Aleš

Pražská Provence

Pražská Provence


Andrea a Tom

Máj, lásky čas

Máj, lásky čas


Helenka a Paul

Zámecká romantika

Zámecká romantika


Alenka a Marek

Městská elegance

Městská elegance


Janička a Jiřík

Vůně dálek

Vůně dálek


Lenka a Petr

Prvorepubliková klasika

Prvorepubliková klasika


Alžbětka a Justin

Růžová romantika

Růžová romantika


Klárka a Tomáš

Klasická elegance

Klasická elegance


Ivona a Andrej

Podzimní romance

Podzimní romance


Míša a Honza

Svatba pejskařů

Svatba pejskařů


Markétka a Ondra

Červená jako láska

Červená jako láska


Míša a Marek

Karibik na Hluboké

Karibik na Hluboké


Anastasie a Tibor

Zimní království

Zimní království


Lojzík a Zdeněk